Publikacje nauczycieli

• Przez cały tydzień poprzedzający Dzień Matki w grupie Krasnoludków odbywały się spotkania z zaproszonymi mamami przedszkolaków - " Czytanki razem z mamą" w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom . Dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie mamom - Pani Kamili Szymczak, Pani Sylwii Jopek, Pani Agnieszce Tomaszek oraz Pani Annie Wolińskiej

2019-05-24, 21:47 Przedszkole Bajka
  • Wczoraj wszystkie grupy przedszkolne pojechały na wycieczkę do Kościana. Byliśmy w Pirackim Parku Rozrywki. Miejsce pełne przygód i atrakcji. Obszar podzielony na akweny wodne, kontynenty – wszystko w scenografii pirackiej. Przygody czekały na nas na każdym kroku, wycieczka dostarczyła dzieciom wielu pozytywnych wyrażeń. Całkowity koszt dojazdu pokryła Rada

2019-05-24, 21:32 Przedszkole Bajka
  • Niejeden przedszkolak marzy o tym, by zostać strażakiem. Chcąc się przekonać jak wygląda niezwykle trudna praca strażaka, dnia 21 maja Łasuchy i Pracusie brały udział w wycieczce do PSP w Tarnowie.Przedszkolaki zapoznały się z funkcjonowaniem oraz wyposażeniem remizy strażackiej. Wysłuchały opowieści o trudnej, odpowiedzialnej i niebezpiecznej pracy dzielnych strażaków.

2019-05-24, 21:01 Anna Wolak
  • Przedszkolaki z najstarszej grupy reprezentowały Nasze Przedszkole na Międzyprzedszkolnej Olimpiadzie Sportowej zorganizowanej przez Akademię Młodych Talentów oraz Przedszkole nr 10. Rywalizacja odbywała się zgodnie z zasadami fair play i wzbudziła wiele pozytywnych emocji wśród naszych dzieci. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wytrwałości i bardzo dobrej

2019-05-24, 20:11 Danuta Błachut
  • W dniach od 27 maja 19r. do 31 maja 19r. w przedszkolu będzie przeprowadzony konkurs plastyczny "Polska legenda". Efekty konkursu będzie można zobaczyć na tablicy w hallu przedszkola.

2019-05-24, 19:21 Ewa Nardelli
  • Zachęcamy rodziców do głosowania na zbudowany przez nas hotel dla owadów. My nieskromnie uważamy, że jest wspaniały ;) Prosimy o głosowanie.

2019-05-24, 18:42 Joanna Deresz
  • Grupa Motylki spędziła ostatnie popołudnie na zabawach sensorycznych. Zapraszamy do fotogalerii.

• W poniedziałek nasze przedszkole odwiedził niezwykły gość. Był nim prawdziwy Wiking! Dzięki ciekawym opowieściom dowiedzieliśmy się, jak kiedyś ubierali się Wikingowie, jakie mieli uzbrojenie i czym walczyli z innymi. Prawdziwą atrakcją było strzelanie z łuku przez Wikinga oraz pokaz walki.

• Gdy za oknem szaro i ponuro a po szybach spływają strugi deszczu nasze przedszkolaki wcale się nie nudzą. Bawimy się wtedy nie tylko zwykłymi zabawkami, ale także nakrętkami, z których powstają wspaniałe elementy.

Wyświetl