Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

wybierz autora:
  • Wraz z początkiem września przedszkolaki zaczęły swoją przygodę z przedszkolem. Panie przygotowały mnóstwo zabaw dla dzieci oraz rodziców.
    Relacja 2017-10-10, 16:26 | autor: Klaudia Moniakowska
  • W dniu 13.06.2017r. nasze przedszkole odwiedzili aktorzy z teatru Art Re, którzy przedstawili spektakl pod tytułem "Kopciuszek". Dzieci były zachwycone występami aktorów, z zaciekawieniem śledzili losy tytułowej bohaterki.
    Relacja 2017-06-13, 20:08 | autor: Angelika Maciaszek
  • W "Bajkowym przedszkolu" dzieci podczas dnia dziecka miały moc atrakcji i zabaw, były m.in. dmuchana zjeżdżalnia, wielkie bańki mydlane, balonowe zwierzątka, zabawy z chustą animacyjną, słodki poczęstunek i drobne upominki.
    Relacja 2017-06-13, 20:03 | autor: Angelika Maciaszek
  • W dniu 26 maja w naszym przedszkolu dzieci przygotowały dla swoich rodziców uroczystość w której wcieliły się w postacie z bajek. Były śpiewy, tańce z pomponami, gra na instrumentach i moc życzeń dla rodziców.Na koniec przedszkolaki wręczyły prezenty
    Relacja 2017-06-13, 19:53 | autor: Angelika Maciaszek
  • Pod koniec maja nasze przedszkolaki pojechały na wycieczkę do mini zoo znajdującego się w Wojciechowie. Dzieci mogły zobaczyć i poznać takie zwierzęta jak wielbłądy, białego lwa, lemury, egzotyczne ptaki,zebry. Niektóre gatunki zwierząt dały się nawet nakarmić