Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

wybierz autora:
  • 5 czerwca w przedszkolu odbyło się ulubione święto dzieci, bo ich własne, czyli dzień dziecka. Do przedszkola przyjechali animatorzy, którzy przygotowali wiele atrakcji dla naszych pociech.To był wspaniały dzień.
    Komunikat 2019-06-06, 12:05 | autor: Agnieszka Staszczuk vel Michniak
  • W maju najważniejszym świętem obchodzonym hucznie przez nasze przedszkole, jest Dzień Mamy i Taty. Najmłodsi przygotowywali się od dłuższego czasu ćwicząc wiersze i piosenki, które 29 maja zaprezentowali na przedstawieniu. Nie obyło się bez wzruszeń. Finałem tego
    Komunikat 2019-06-06, 11:45 | autor: Agnieszka Staszczuk vel Michniak
  • 24 mają do naszego przedszkola przyjechał teatrzyk, który wystawił sztukę pt. ,,Skrzynia pełna skarbów". Główny bohater, którym był marynarz zaprosił dzieci do aktywnego udziału w spektaklu. Marynarz opowiadał dzieciom o swoich podróżach.
    Komunikat 2019-06-06, 11:32 | autor: Agnieszka Staszczuk vel Michniak
  • 14 mają przedszkolaki pojechały na wycieczkę do zoo w Wojciechowie, gdzie spotkały wiele egzotycznych zwierząt takich jak małpy, lwy, lamy, antylopy i wiele innych. Następnie udały się do krainy zabaw ,,Jaś i Małgosia" w Puławach gdzie spędziły dwie godziny na szalonej
    Komunikat 2019-05-23, 10:04 | autor: Agnieszka Staszczuk vel Michniak
  • 02.04.2019 roku nasze przedszkolaki przygotowywały pyszne i zdrowe koktajle owocowe. Dzieci najpierw pomagały obierać i kroić owoce, a następnie próbowały różnych smaków owocowych pyszności.
    Komunikat 2019-04-03, 10:32 | autor: Agnieszka Staszczuk vel Michniak
  Wstecz 1 2 3 4 5 6 7